Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений и изменений в Указ Президиума Верховного Совета Украинской ССР от 22 июня 1972 года "О мерах по усилению борьбы против пьянства и алкоголизма"

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 18.09.1973 № 2046-VIII
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про внесення доповнень і змін до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 22 червня 1972 року "Про заходи по посиленню боротьби проти пияцтва і алкоголізму"

Указ затверджено
 Законом Української РСР
 від 21 грудня 1973 року N 2310-VIII

Указ втратив чинність
 (згідно з Указом Президії Верховної Ради Української РСР
 від 20 травня 1985 року N 280-XI)

Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

Внести доповнення і зміни до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 22 червня 1972 року "Про заходи по посиленню боротьби проти пияцтва і алкоголізму" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1972 р., N 26, ст. 221):

1. Частини третю і четверту статті 1 Указу викласти в такій редакції:

"За розпивання спиртних напоїв у громадських місцях штраф накладається начальником органу міліції або його заступником, сільськими, селищними Радами депутатів трудящих, їх виконавчими комітетами або адміністративними комісіями при виконавчих комітетах сільських і селищних Рад депутатів трудящих, а за появу в громадських місцях у п'яному вигляді - начальником органу міліції або його заступником.

Про накладення штрафу відповідні органи повідомляють адміністрацію або громадську організацію за місцем роботи, навчання чи проживання порушника".

2. Статтю 10 Указу викласти в такій редакції:

"10. Виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, а також виготовлення без мети збуту або зберігання апаратів для їх вироблення, якщо ці дії не караються в кримінальному порядку, тягнуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від десяти до п'ятдесяти карбованців, що накладається народним суддею.

Дії, зазначені в частині 1 цієї статті, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, караються позбавленням волі на строк до двох років, або виправними роботами на строк до одного року, або штрафом у розмірі до трьохсот карбованців".

3. Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 27 червня 1961 року "Про посилення відповідальності за самогоноваріння і пияцтво в Українській РСР" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1961 р., N 28, ст. 343) визнати таким, що втратив чинність.

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР
 

 
І. ГРУШЕЦЬКИЙ
 

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР
 

 
Я. КОЛОТУХА
 

м. Київ
18 вересня 1973 року 
N 2046-VIII
 

  

Опрос