Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Исправительно-трудового кодекса Украинской ССР

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 19.05.1971 № 3636-VII
Утратил силу

УКАЗ
 ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про порядок введення в дію Виправно-трудового кодексу Української РСР

Указ втратив чинність
 (згідно з Кримінально-виконавчим кодексом України
 від 11 липня 2003 року N 1129-IV)

Відповідно до Закону Української РСР від 23 грудня 1970 року "Про затвердження Виправно-трудового кодексу Української РСР" (Відомості Верховної Ради Української РСР, 1971 р., N 1, ст. 6) Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. До приведення законодавства Української РСР у відповідність з Виправно-трудовим кодексом Української РСР діючі законодавчі та інші нормативні акти Української РСР, що встановлюють порядок і умови відбування покарання і застосування заходів виправно-трудового впливу до осіб, засуджених до позбавлення волі, заслання, вислання і виправних робіт без позбавлення волі, а також порядок діяльності установ і органів, які виконують вироки до цих видів покарання, і участі громадськості у виправленні і перевихованні засуджених, застосовуються, оскільки ці акти не суперечать Виправно-трудовому кодексу Української РСР.

2. У випадках, коли правила, які містяться у Виправно-трудовому кодексі Української РСР, раніше були встановлені Основами виправно-трудового законодавства Союзу РСР і союзних республік, ці правила застосовуються з часу введення в дію Основ виправно-трудового законодавства.

3. Доручити Раді Міністрів Української РСР привести рішення Уряду УРСР у відповідність з Виправно-трудовим кодексом Української РСР.

 

Голова Президії Верховної Ради
Української РСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Секретар Президії Верховної Ради
Української РСР
 

 
Я. КОЛОТУХА
 

м. Київ
19 травня 1971 року
N 3636-VII
 

  

Опрос