Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы по кодификации законодательства Украинской ССР

ПВС УССР
Постановление Президиума Верховного Совета от 24.05.1967 № 96-VII

ПОСТАНОВА
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про організацію роботи по кодифікації законодавства Української РСР

Заслухавши інформацію Юридичного відділу про організацію кодифікаційної роботи в республіці та виходячи з завдань дальшого розгортання цієї роботи Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Доручити Комісії законодавчих передбачень Верховної Ради Української РСР розглянути питання про організацію підготовки проектів нових кодексів, зокрема адміністративного, земельного, сімейно-шлюбного та Виправно-трудового, і свої пропозиції в цьому питанні внести на розгляд Президії Верховної Ради Української РСР.

2. Визнати за необхідне, щоб міністерства і відомства Української РСР, кожне в своїй галузі, систематично здійснювали роботу по виявленню тих законодавчих актів, які фактично не застосовуються або увійшли в суперечність з пізніше виданими актами, і свої пропозиції по кодифікації законодавства Української РСР вносили на розгляд Президії Верховної Ради Української РСР.

3. Відповідальність за організацію підготовчої роботи по кодифікації законодавства Української РСР покласти на Юридичний відділ Президії Верховної Ради Української РСР та Юридичну комісію при Раді Міністрів УРСР.

 

Голова Президії Верховної
Ради Української РСР

Д. КОРОТЧЕНКО

Секретар Президії Верховної
Ради Української РСР

А. ЗЛЕНКО

м. Київ
24 травня 1967 року
N 96-VII

 

Опрос