Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обжалования постановления Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, от 31 марта 2015 года N 1171 "Об установлении тарифов на услуги по централизованному отоплению и услуги по централизованному снабжению горячей водой, предоставляемые населению субъектами хозяйствования, которые являются исполнителями этих услуг"

Печатные издания
Объявление от 23.10.2015

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 серпня 2015 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/17812/15 за адміністративним позовом Блащук Жанетти Григорівни, Барабан Євгенії Геннадіївни до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про визнання протиправними дій, визнання незаконною та нечинною з моменту прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року N 1171 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг".

Судовий розгляд справи призначено на 02 листопада 2015 року о 13 год. 40 хв. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва (м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, зал судового засідання N 38).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос