Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обжалования постановления правления Пенсионного фонда от 30 октября 2008 года N 19-11 "Об утверждении форм справок о заработной плате, которые подаются для назначения (пересчета) пенсии в соответствии с Законом Украины "О государственной службе"

Печатные издания
Объявление от 03.08.2012

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 липня 2012 року відкрито провадження в адміністративній справі N 2а-8893/12/2670 за адміністративним позовом Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів державної податкової служби України" до Пенсійного фонду про визнання постанови правління Пенсійного фонду від 30 жовтня 2008 року N 19-11 "Про затвердження форм довідок про заробітну плату, що подаються для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу" такою, що не відповідає актам вищої юридичної сили в частині щодо не включення до складових заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсії винагороди за вислугу років, матеріальної допомоги на оздоровлення і матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Судовий розгляд справи призначено на 21 серпня 2012 року о 09 год. у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва (м. Київ, вул. Хрещатик, 10, зал судового засідання N 4).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос