Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии рынка труда и реализации мер по обеспечению занятости населения области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.12.1999 № 1313/А-99

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.12.99 р. N 1313/А-99

Про стан ринку праці та реалізації заходів щодо забезпечення зайнятості населення області

Розглянувши на колегії при голові обласної державної адміністрації стан ринку праці, реалізації заходів щодо забезпечення зайнятості населення області та враховуючи, що розпорядженням обласної державної адміністрації від 16 грудня 1999 року N 1257/А-99 схвалена Обласна програма зайнятості населення на 2000 рік, а від 13 грудня 1999 року N 1235/А-99 затверджені Заходи на виконання Указу Президента України від 6 жовтня 1999 року N 1285/99 "Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді", з метою сприяння реалізації зазначених документів та упередження загострення ситуації на ринку праці:

1. Управлінням облдержадміністрації: промисловості (Заборський О. Л.), морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку (Подурець С. Є.), агропромислового комплексу (Новаковський А. Г.), райдержадміністраціям, міськвиконкомам при проведенні реструктуризації, реформуванні підприємств, організацій забезпечити здійснення заходів щодо модернізації застарілих і створення нових робочих місць.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування з метою зацікавленості роботодавців у створенні нових робочих місць надавати пільги підприємствам і організаціям щодо сплати місцевих податків і зборів, які зараховуються до районних і міських бюджетів на суму, використану на вказані цілі.

3. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Самотуга А. М.) і надалі продовжувати практику формування та розміщення регіонального замовлення на підприємствах області.

4. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, враховуючи обмежені можливості щодо створення постійних робочих місць, зростання чисельності незайнятого населення, за участю служби зайнятості забезпечити організацію оплачуваних громадських робіт, перш за все, для молоді, та залучення для цих потреб коштів підприємств, організацій, місцевих бюджетів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос