Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в аренду предприятию "Всеукраинский центр болгарской культуры" нежилых помещений в здании - памятнике градостроения и архитектуры, находящемся в г. Одессе по переул. Вице-адмирала Жукова, 9

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.10.1998 № 851/А-98
Утратил силу

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.10.98 р. N 851/А-98

Про передачу в оренду підприємству "Всеукраїнський центр болгарської культури" нежитлових приміщень у будівлі - пам'ятці містобудування та архітектури, що знаходиться в м. Одесі по пров. Віце-адмірала Жукова, 9

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Одеської обласної державної адміністрації
 від 26 березня 2001 року N 288/А-2001)

Згідно зі статтею 21 Закону України "Про охорону і використання пам'яток історії та культури" та п. 3 ст. 26 Закону України "Про оренду державного майна", розглянувши звернення Всеукраїнської асоціації болгарських національно-культурних товариств та організацій України, підприємства "Всеукраїнський центр болгарської культури", подання управління охорони нерухомих об'єктів культурної спадщини облдержадміністрації:

1. Розірвати за погодженням сторін укладений із Всеукраїнською асоціацією болгарських національно-культурних товариств та організацій України охоронно-орендний договір від 22.06.98 р. на користування пам'яткою містобудування та архітектури, яка розташована в м. Одесі по пров. Віце-адмірала Жукова, 9.

2. Звільнені нежитлові приміщення загальною площею 1222.74 кв. м у будівлі-пам'ятці, яка розташована у м. Одесі по пров. Віце-адмірала Жукова, 9, передати в оренду підприємству "Всеукраїнський центр болгарської культури".

Опрос