Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в распоряжение облгосадминистрации от 21 августа 1996 г. N 533/A-96 "О передаче в аренду кинотеатра имени Котовского арендного предприятия "Киновидеопрокат" Всеукраинской ассоциации болгарских национально-культурных обществ и организаций Украины для создания Культурного центра болгар Украины"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.09.1997 № 659/А-97
Утратил силу

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.09.97 р. N 659/А-97

Про внесення змін та доповнень до розпорядження облдержадміністрації від 21 серпня 1996 р. N 533/A-96 "Про передачу в оренду кінотеатру імені Котовського орендного підприємства "Кіновідеопрокат" Всеукраїнській асоціації болгарських національно-культурних товариств та організацій України для створення Культурного центру болгар України"

Розпорядження втратило чинність
 (згідно з розпорядженням Одеської обласної державної адміністрації
 від 22 жовтня 1998 року N 851/А-98)

У зв'язку з невиконанням асоціацією болгарських національно-культурних товариств та організацій (Ф. П. Каражеков) взятих на себе зобов'язань, відсутністю необхідної технічної і облікової документації на приміщення кінотеатру імені Котовського - пам'ятки містобудування та архітектури, а також враховуючи наявність у приміщенні кінотеатру відомчого житлового фонду, з якого не відселені мешканці, внести такі зміни та доповнення в розпорядження облдержадміністрації від 21 серпня 1996 р. N 533/А-96 "Про передачу в оренду кінотеатру імені Котовського орендного підприємства "Кіновідеопрокат" Всеукраїнській асоціації болгарських національно-культурних товариств та організацій України для створення Культурного центру болгар України":

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос