Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возвращении в собственность православному приходу Свято-Николаевской церкви Одесской епархии Украинской православной церкви здания Свято-Николаевской церкви - памятника градостроения и архитектуры в с. Пасицелы-1 Балтского района

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.11.1996 № 708-А-96

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.96 р. N 708-А-96

Про повернення у власність православному приходу Свято-Миколаївської церкви Одеської єпархії Української православної церкви будівлі Свято-Миколаївської церкви - пам'ятки містобудування та архітектури в с. Пасицели-1 Балтського району

Згідно з законами України "Про свободу совісті та релігійні організації", "Про власність", керуючись статтею 21 Закону України "Про охорону і використання пам'яток історії та культури", виконуючи Розпорядження Президента України від 22 червня 1994 року N 53/94-рп "Про повернення релігійним організаціям культового майна", а також розглянувши заяву православного приходу Свято-Миколаївської церкви с. Пасицели-1 Балтського району від 20.12.95 р. N 47 та лист Балтської райдержадміністрації від 11.06.96 р. N 262:

1. Повернути у власність православному приходу Свято-Миколаївської церкви Одеської єпархії Української православної церкви будівлю Свято-Миколаївської церкви в с. Пасицели-1 Балтського району (статут зареєстрований облвиконкомом від 17.09.91 р. N 372), пам'ятку містобудування та архітектури.

2. Православному приходу Свято-Миколаївської церкви с. Пасицели-1 Балтського району:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос