Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении вопросов, связанных с приемом лиц, вынужденных оставить места постоянного жительства в Автономной Республике Абхазия Грузии и прибывших в Одесскую область

Областная государственная администрация
Распоряжение от 31.07.1996 № 492/А-96

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.07.96 р. N 492/А-96

Про вирішення питань, пов'язаних з прийомом осіб, які змушені були залишити місця постійного проживання в Автономній Республіці Абхазія Грузії та прибули в Одеську область

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня N 674 "Про заходи щодо надання допомоги особам, які змушені були залишити місця постійного проживання в Автономній Республіці Абхазія Грузії та прибули в Україну" та Тимчасового положення про надання допомоги особам, які змушені були залишити місця постійного проживання в Автономній Республіці Абхазія Грузії та прибули в Україну, яке затверджене цією постановою:

1. Прийняти до відома та неухильного виконання Тимчасове положення про надання допомоги особам, які змушені були залишити місця постійного проживання в Автономній Республіці Абхазія Грузії та прибули в Україну, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 1996 року N 674.

2. Відділу у справах національностей та міграції облдержадміністрації організувати реєстрацію та видачу тимчасових довідок (за формою, передбаченою Тимчасовим положенням).

3. Місцевим органам виконавчої влади передбачити перелік пунктів для тимчасового проживання осіб, які прибули в Одеську область з Автономної Республіки Абхазія Грузії.

4. Управлінню праці та зайнятості населення облдержадміністрації (О. В. Цуницька), Одеському обласному центру зайнятості (А. С. Доцуленко) сприяти тимчасовому працевлаштуванню осіб, які прибули в Одеську область з Автономної Республіки Абхазія Грузії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос