Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении стоимости питания на день одного лица, содержащегося в коммунальных учреждениях, подчиненных департаменту труда и социальной политики Одесского городского совета

Городской совет
Решение от 06.02.2020 № 5632-VII

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 06.02.2020 р. N 5632-VII

Про встановлення вартості харчування на день однієї особи, яка утримується в комунальних установах, підпорядкованих департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року N 324 "Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства соціальної політики", з метою дотримання норм та поліпшення якості харчування дітей та дорослих у комунальних установах, підпорядкованих департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, Одеська міська рада вирішила:

1. Встановити вартість харчування на день однієї особи, яка утримується в комунальних установах, підпорядкованих департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, згідно з додатком.

2. Директорам комунальних установ, підпорядкованих департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, забезпечити організацію належного харчування дорослих та дітей у комунальних установах відповідно до встановленої вартості в межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань соціальної політики та праці.

Опрос