Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение об общественном совете при Одесской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.07.2019 № 890/А-2019

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2019 р. N 890/А-2019

Про внесення змін до Положення про громадську раду при Одеській обласній державній адміністрації

Відповідно до статей 6, 13, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 2 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", з метою приведення акта обласної державної адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства:

1. Внести зміни до Положення про громадську раду при Одеській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 12 жовтня 2017 року N 949/А-2017, виклавши його в новій редакції (додається).

2. Управлінню комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації оприлюднити на веб-порталі Одеської обласної державної адміністрації зазначені зміни до Положення протягом трьох робочих днів з моменту видання розпорядження.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації (питання соціальної сфери та суспільної комунікації).

 

Виконуючий обов'язки голови
обласної державної адміністрації

С. М. Шаталова

 

Опрос