Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении механизма по предоставлению льгот и субсидий жильцам жилых домов, в которых создано ОСМД

Городской голова
Распоряжение от 16.10.2015 № 1005

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.10.2015 р. N 1005

Про визначення механізму щодо надання пільг та субсидій мешканцям житлових будинків, у яких створено ОСББ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 22 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", з метою надання населенню, що проживає в багатоквартирних будинках, у яких створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг:

1. Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради здійснити моніторинг тарифів на послуги з централізованого опалення й централізованого постачання гарячої води для категорії споживачів "населення", встановлених у місті Одесі, та інформувати про найвищі тарифи департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради до початку опалювального сезону.

2. Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради здійснювати надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання мешканцям житлових будинків, у яких створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, з урахуванням інформації департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос