Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на прибыль доходов предприятия, которое пользуется льготами в налогообложении

Главное управление ГФС в области
Письмо от 28.09.2014 № 2512/10/15-32-15-01-14

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 28.09.2014 р. N 2512/10/15-32-15-01-14

Головне управління Державної фіскальної служби в Одеській області розглянуло запит щодо оподаткування податком на прибуток доходів підприємства, що користується пільгами в оподаткуванні згідно п. 142.1 ст. 142 р. III Податкового кодексу України, у випадку отримання ним безповоротної фінансової допомоги та наявності від'ємних курсових різниць від перерахунку грошових коштів в іноземній валюті, у межах компетенції повідомляє наступне.

Відповідно до підпункту 134.1.1 пункту 134.1 статті 134 Податкового кодексу України, зі змінами та доповненнями, від 02.12.2010 N 2755-VI (далі - Кодекс) об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III Кодексу. Для цілей цього підпункту Кодексу до річного доходу від будь-якої діяльності, визначеного за правилами бухгалтерського обліку, включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос