Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по контролю за соблюдением градостроительного и земельного законодательства Украины в целях предупреждения застройки рекреационно-ландшафтной зоны, расположенной в сквере П. Шклярука (район 10-ой станции Большого Фонтана, территория, ограниченная Фонтанской дорогой и индивидуальной жилищной застройкой)

Городской совет
Решение от 10.09.2015 № 7044-VI

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 10.09.2015 р. N 7044-VI

Про створення робочої групи з контролю за дотриманням містобудівного та земельного законодавства України з метою попередження забудови рекреаційно-ландшафтної зони, розташованої у сквері П. Шклярука (район 10-ої станції Великого Фонтану, територія, обмежена Фонтанською дорогою та індивідуальною житловою забудовою)

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" Одеська міська рада вирішила:

1. Створити робочу групу з контролю за дотриманням містобудівного та земельного законодавства України з метою попередження забудови рекреаційно-ландшафтної зони, розташованої у сквері П. Шклярука (район 10-ої станції Великого Фонтану, територія, обмежена Фонтанською дорогою та індивідуальною житловою забудовою), та затвердити її склад (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування забудови територій та архітектури.

Опрос