Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Городской программы возмещения части кредитов, полученных объединениями совладельцев многоквартирных домов, жилищно-строительными кооперативами, органами самоорганизации населения, физическими лицами на внедрение мер по энергосбережению, реконструкции и модернизации многоквартирных домов, прочих объектов жилищного фонда в г. Одессе на 2015 - 2016 годы

Городской совет
Программа, Решение от 10.09.2015 № 6920-VI
редакция действует с 21.09.2016

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 10.09.2015 р. N 6920-VI

Про затвердження Міської програми відшкодування частини кредитів, отриманих об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших об'єктів житлового фонду у м. Одесі на 2015 - 2016 роки

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішеннями Одеської міської ради
 від 16 березня 2016 року N 452-VII
,
від 21 вересня 2016 року N 1085-VII

(В назві та тексті рішення слова "Міська програма відшкодування частини кредитів, отриманих об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами - власниками житлових приміщень на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших житлових приміщень у м. Одесі, на 2015 - 2016 роки" замінено словами "Міська програма відшкодування частини кредитів, отриманих об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших об'єктів житлового фонду у м. Одесі на 2015 - 2016 роки" у відповідних відмінках; у тексті рішення слова "фізична особа - власник житлових приміщень" замінено словами "фізична особа" у відповідних відмінках згідно з рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року N 452-VII)

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Цивільного кодексу України, законів України "Про енергозбереження", "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", "Про органи самоорганізації населення", з метою забезпечення участі власників квартир у будинках об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, органів самоорганізації населення (надалі - ОСББ, ЖБК, ОСОН), фізичних осіб щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших житлових приміщень через залучення кредитних коштів Одеська міська рада вирішила:

1. Затвердити Міську програму відшкодування частини кредитів, отриманих об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших об'єктів житлового фонду у м. Одесі на 2015 - 2016 роки (додається).

2. Доручити департаменту економічного розвитку Одеської міської ради розробити порядок, який передбачає можливість співфінансування заходів з енергозбереження Одеською міською радою та об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування, бюджету та фінансів та постійну комісію Одеської міської ради з економічної, інвестиційної політики, міжнародних відносин та інформаційних технологій.

 

Міський голова

Г. Труханов

 

Опрос