Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по разработке Плана действий для устойчивого энергетического развития г. Одессы и внедрения системы энергетического менеджмента в исполнительных органах и коммунальных предприятиях и учреждениях Одесского городского совета

Городской голова
Распоряжение от 07.08.2015 № 741

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.08.2015 р. N 741

Про заходи з розроблення Плану дій для сталого енергетичного розвитку м. Одеси та впровадження системи енергетичного менеджменту у виконавчих органах та комунальних підприємствах і установах Одеської міської ради

Відповідно до пунктів 12 та 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Одеської міської ради від 10 червня 2015 року N 6702-VI "Про приєднання до Європейської ініціативи "Угода мерів", з метою забезпечення сталого енергетичного розвитку м. Одеси:

1. Доручити КП "Агентство програм розвитку Одеси":

1.1. Розробити План дій для сталого енергетичного розвитку м. Одеси у вигляді комплексного документа, що спрямований на забезпечення сталого енергетичного розвитку міста і запобігання небажаним змінам клімату шляхом скорочення викидів СО2, та подати його на розгляд Одеської міської ради не пізніше 10 червня 2016 року.

1.2. Здійснити організаційно-технічний супровід розробки та впровадження системи енергетичного менеджменту у виконавчих органах та комунальних підприємствах і установах Одеської міської ради.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос