Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании архитектурно-градостроительного совета при управлении градостроения и архитектуры Одесской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 27.05.2015 № 322/А-2015

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2015 р. N 322/А-2015

Про утворення архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації

Відповідно до статті 20 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 7 липня 2011 року N 108 "Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради", з метою професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації:

1. Утворити при управлінні містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації архітектурно-містобудівну раду та затвердити положення про неї (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 25 серпня 2011 року N 681/А-2011 "Про утворення архітектурно-містобудівної ради при управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації".

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань будівництва.

 

Опрос