Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по ликвидации коммунального предприятия "Оптово-роздрібний ринок "Слободський"

Исполком городского совета
Решение от 25.06.2015 № 183
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.06.2015 р. N 183

Про створення комісії з ліквідації комунального підприємства "Оптово-роздрібний ринок "Слободський"

Рішення скасовано
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 25 лютого 2016 року N 35)

Відповідно до статей 40, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 105 Цивільного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", на виконання рішення Одеської міської ради від 13 лютого 2014 року N 4629-VI "Про ліквідацію комунального підприємства "Оптово-роздрібний ринок "Слободський", з метою проведення заходів з ліквідації комунального підприємства "Оптово-роздрібний ринок "Слободський" (код ЄДРПОУ 23875847) виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Створити комісію з ліквідації комунального підприємства "Оптово-роздрібний ринок "Слободський" та затвердити її склад (додається).

2. Встановити двомісячний строк для заявлення вимог кредиторів комунального підприємства "Оптово-роздрібний ринок "Слободський", який обчислюється з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо ліквідації зазначеного підприємства. Вимоги кредиторів прийматимуться комісією, створеною відповідно до пункту 1 цього рішення, за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

3. Комісії вжити заходів з ліквідації комунального підприємства "Оптово-роздрібний ринок "Слободський" відповідно до чинного законодавства.

Опрос