Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решений и отдельных пунктов решений исполнительного комитета Одесского городского совета относительно установления (согласования) тарифов на услуги по содержанию зданий и сооружений и придомовых территорий для ОСМД и ЖСК

Исполком городского совета
Решение от 30.04.2015 № 98

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 30.04.2015 р. N 98

Про скасування рішень та окремих пунктів рішень виконавчого комітету Одеської міської ради щодо встановлення (погодження) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ОСББ та ЖБК

Відповідно до частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 16 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", враховуючи звернення ОСББ та ЖБК, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Скасувати наступні рішення та окремі пункти рішень виконавчого комітету Одеської міської ради:

1.1. Пункт 81 додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05 липня 2004 року N 331 "Про погодження плати (тарифів) за утримання будинків та прибудинкових територій".

1.2. Пункт 4 додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 30 серпня 2004 року N 491 "Про погодження плати (тарифів) за утримання будинків та прибудинкових територій".

Опрос