Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение городского головы от 04 ноября 2014 года N 1099 "О создании рабочей группы по вопросам взаимодействия и сотрудничества территориальной общины г. Одессы с территориальными общинами Одесской области в сфере градостроения и землепользования, определения механизмов и форм такого сотрудничества, а также приведения местных нормативных документов в соответствие с Законом Украины "О сотрудничестве территориальных общин"

Городской голова
Распоряжение от 17.04.2015 № 304

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2015 р. N 304

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 04 листопада 2014 року N 1099 "Про створення робочої групи з питань взаємодії та співробітництва територіальної громади м. Одеси з територіальними громадами Одеської області у сфері містобудування і землекористування, визначення механізмів та форм такої співпраці, а також приведення місцевих нормативних документів у відповідність до Закону України "Про співробітництво територіальних громад"

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради:

1. Внести зміни до розпорядженням міського голови від 04 листопада 2014 року N 1099 "Про створення робочої групи з питань взаємодії та співробітництва територіальної громади м. Одеси з територіальними громадами Одеської області у сфері містобудування і землекористування, визначення механізмів та форм такої співпраці, а також приведення місцевих нормативних документів у відповідність до Закону України "Про співробітництво територіальних громад", виклавши додаток у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Опрос