Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по содержанию пожарных водоемов, расположенных на придомовых территориях жилых домов в г. Одессе

Городской голова
Распоряжение, Перечень от 04.03.2015 № 174

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.03.2015 р. N 174

Про заходи щодо утримання пожежних водоймищ, розташованих на прибудинкових територіях житлових будинків у м. Одесі

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 6.3.1.10 розділу 6 Правил пожежної безпеки в Україні, введених в дію наказом Міністерства України з надзвичайних ситуацій від 19.10.2004 року N 126 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 04.11.2004 року за N 1410/10009, з метою подальшого використання за призначенням та підтримання у належному технічному стані пожежних водоймищ, розташованих на прибудинкових територіях житлових будинків у м. Одесі:

1. Районним адміністраціям Одеської міської ради в двотижневий строк створити комісії з інвентаризації та визначення технічного стану пожежних водоймищ, розташованих на прибудинкових територіях житлових будинків, згідно з додатком.

2. Для роботи у складі комісій залучити фахівців пожежно-рятувальних підрозділів районних відділів ГУ ДСНС України в Одеській області, департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради та комунальних підприємств житлово-комунального сервісу.

3. Роботу щодо проведення інвентаризації та визначення технічного стану пожежних водоймищ, розташованих на прибудинкових територіях житлових будинків, провести в строк до 15 квітня 2015 року зі складанням актів.

4. Департаменту міського господарства Одеської міської ради протягом другого кварталу поточного року внести на розгляд виконавчого комітету Одеської міської ради проект рішення щодо прийняття в господарське відання (на баланс) комунальних підприємств житлово-комунального сервісу пожежних водоймищ, розташованих на прибудинковій території житлових будинків у м. Одесі.

Опрос