Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав рабочей группы по вопросам взаимодействия службы градостроительного кадастра управления архитектуры и градостроения Одесского городского совета с другими поставщиками кадастровой информации на территории г. Одессы, утвержденный распоряжением городского головы от 18.08.2014 г. N 722

Городской голова
Распоряжение от 06.02.2015 № 61

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.02.2015 р. N 61

Про внесення змін до складу робочої групи з питань взаємодії служби містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Одеської міської ради з іншими постачальниками кадастрової інформації на території м. Одеси, затвердженого розпорядженням міського голови від 18.08.2014 р. N 722

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи кадрові зміни у виконавчих органах Одеської міської ради, а також в інших органах та державних установах, з метою подальшого налагодження взаємодії суб'єктів містобудівного кадастру:

1. Внести зміни до складу робочої групи з питань взаємодії служби містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Одеської міської ради з іншими постачальниками кадастрової інформації на території м. Одеси, затвердженого розпорядженням міського голови від 18.08.2014 р. N 722, виклавши його у новій редакції (додається).

2. Робочій групі продовжити роботу та в тримісячний термін надати пропозиції міському голові щодо формування діючого механізму взаємодії суб'єктів містобудівного кадастру та відпрацювання регламенту обміну кадастрової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орловського А. Й.

Опрос