Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке осуществления внутреннего контроля за приобретением товаров, работ и услуг исполнительными органами, коммунальными предприятиями, коммунальными учреждениями и организациями Одесского городского совета

Городской голова
Распоряжение, Порядок от 12.08.2014 № 704
Утратил силу

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.08.2014 р. N 704

Про Порядок здійснення внутрішнього контролю за придбанням товарів, робіт і послуг виконавчими органами, комунальними підприємствами, комунальними установами та організаціями Одеської міської ради

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Одеського міського голови
 від 3 липня 2015 року N 610

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Одеського міського голови
від 30 листопада 2016 року N 1194)

Відповідно до статті 26 Бюджетного кодексу України, статей 17, 29, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Одеської міської ради від 13.02.2014 р. N 4573-VI "Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 16.04.2013 р. N 3287-VI "Про внесення змін та доповнень до рішення Одеської міської ради від 28.02.2011 р. N 384-VI "Про затвердження положень про виконавчі органи Одеської міської ради", з метою впорядкування закупівель, забезпечення прозорості та відкритості закупівель, раціонального та ефективного використання замовниками - виконавчими органами, комунальними підприємствами, комунальними установами та організаціями Одеської міської ради, коштів при здійсненні закупівель, формування конкурентного середовища:

1. Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради здійснювати інформаційне забезпечення та підтримку інформаційної системи "Закупівлі міста Одеси".

2. Затвердити:

2.1. Порядок внутрішнього контролю за придбанням товарів, робіт і послуг виконавчими органами, комунальними підприємствами, комунальними установами та організаціями Одеської міської ради (додаток 1).

2.2. Порядок надання інформації виконавчими органами, комунальними підприємствами, комунальними установами та організаціями Одеської міської ради щодо закупівель товарів, робіт і послуг до інформаційної системи "Закупівлі міста Одеси" (додаток 2).

3. Керівникам виконавчих органів, комунальних підприємств, комунальних установ та організацій Одеської міської ради при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг забезпечити введення відповідної інформації до інформаційної системи "Закупівлі міста Одеси".

Опрос