Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение исполнительного комитета Одесского городского совета от 05.03.2012 г. N 85 "О создании комиссии по организации проведения бесплатного капитального ремонта собственных жилых домов и квартир лиц, имеющих право на такую льготу, а также первоочередном текущем ремонте жилых домов и квартир лиц, имеющих на это право"

Исполком городского совета
Решение от 28.08.2014 № 189

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 28.08.2014 р. N 189

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012 р. N 85 "Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право"

Відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012 р. N 85 "Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право", виклавши додаток 1 у новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 1 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012 р. N 85 "Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А. Й.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос