Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение исполнительного комитета Одесского городского совета от 05.03.2012 г. N 85 "О создании комиссии по организации проведения бесплатного капитального ремонта собственных жилых домов и квартир лиц, имеющих право на такую льготу, а также первоочередном текущем ремонте жилых домов и квартир лиц, имеющих на это право"

Исполком городского совета
Решение от 28.08.2014 № 189

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 28.08.2014 р. N 189

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012 р. N 85 "Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право"

Відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012 р. N 85 "Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право", виклавши додаток 1 у новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 1 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05.03.2012 р. N 85 "Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А. Й.

Опрос