Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по вопросам взаимодействия службы градостроительного кадастра управления архитектуры и градостроения Одесского городского совета с другими поставщиками кадастровой информации на территории г. Одессы

Городской голова
Распоряжение от 18.08.2014 № 722
редакция действует с 06.02.2015

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.08.2014 р. N 722

Про створення робочої групи з питань взаємодії служби містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Одеської міської ради з іншими постачальниками кадастрової інформації на території м. Одеси

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Одеського міського голови
 від 6 лютого 2015 року N 61

Відповідно до ст. 22 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 "Про містобудівний кадастр", рішення Одеської міської ради від 16.04.2013 року N 3320-VI "Про затвердження Програми створення служби містобудівного кадастру у складі управління архітектури та містобудування Одеської міської ради на 2013-2016 роки", відповідно до п. 20 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою налагодження взаємодії суб'єктів містобудівного кадастру та постачальників кадастрової інформації:

1. Створити робочу групу з питань взаємодії служби містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Одеської міської ради з іншими постачальниками кадастрової інформації на території м. Одеси та затвердити її склад (додається).

2. Робочій групі в тримісячний термін надати пропозиції міському голові щодо формування діючого механізму взаємодії суб'єктів містобудівного кадастру та відпрацювання регламенту обміну кадастрової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орловського А. Й.

Опрос