Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Попечительском совете департамента труда и социальной политики Одесского городского совета (в новой редакции)

Исполком городского совета
Положение, Решение от 31.07.2014 № 130

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 31.07.2014 р. N 130

Про затвердження Положення про Піклувальну раду департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (у новій редакції)

Відповідно до ст. ст. 34, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 9, 14 Закону України "Про соціальні послуги", з метою координації роботи щодо вирішення питань надання різних видів соціальної допомоги та послуг малозабезпеченим і пільговим категоріям громадян міста Одеси, а також сім'ям (особам), які опинилися в складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати, керуючись Положенням про департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради (з відповідними змінами та доповненнями до нього) і Міськими цільовими соціальними програмами на відповідний бюджетний період, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про Піклувальну раду департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (у новій редакції) (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 16.02.2011 року N 59.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Цвірінько З. М.

Опрос