Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по урегулированию текущих вопросов организации реконструкции и развития Международного аэропорта "Одеса" и проверке выполнения обязательств по договору о корпоративных принципах управления обществом с ограниченной ответственностью "Міжнародний аеропорт "Одеса", заключенному между Одесским городским советом и ООО "Одеса аеропорт девелопмент"

Городской голова
Распоряжение от 16.04.2014 № 307
Утратил силу

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2014 р. N 307

Про створення робочої групи із врегулювання поточних питань організації реконструкції та розвитку Міжнародного аеропорту "Одеса" і перевірки виконання зобов'язань за договором про корпоративні принципи управління товариством з обмеженою відповідальністю "Міжнародний аеропорт "Одеса", укладеним між Одеською міською радою та ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент"

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Одеського міського голови
 від 1 вересня 2014 року N 779)

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою належної організації реконструкції та розвитку Міжнародного аеропорту "Одеса" і перевірки виконання зобов'язань за договором про корпоративні принципи управління товариством з обмеженою відповідальністю "Міжнародний аеропорт "Одеса", укладеним між Одеською міською радою та ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент":

1. Створити робочу групу із врегулювання поточних питань організації реконструкції та розвитку Міжнародного аеропорту "Одеса" і перевірки виконання зобов'язань за договором про корпоративні принципи управління товариством з обмеженою відповідальністю "Міжнародний аеропорт "Одеса", укладеним між Одеською міською радою та ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент", та затвердити її склад (додається).

2. Надати інформацію та пропозиції в. о. міського голови, секретарю міської ради стосовно результатів діяльності робочої групи у місячний термін.

Опрос