Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и праздновании в Одесской области Года участников боевых действий на территории других государств

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 25.01.2014 № 51/А-2014

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2014 р. N 51/А-2014

Про підготовку та відзначення в Одеській області Року учасників бойових дій на території інших держав

Відповідно до ст. 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 12 червня 2013 року N 329/2013 "Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав", з метою підготовки та відзначення в області Року учасників бойових дій на території інших держав:

1. Затвердити план заходів щодо відзначення в Одеській області Року учасників бойових дій на території інших держав (додається).

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення розробити і затвердити заходи щодо відзначення Року учасників бойових дій на території інших держав.

3. Райдержадміністраціям, департаментам Одеської обласної державної адміністрації: освіти і науки, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства, управлінням Одеської обласної державної адміністрації: охорони здоров'я, культури і туризму, національностей та релігій, у справах фізичної культури і спорту, морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку, інформаційної діяльності, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції, організаційному відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації до 25 лютого 2014 року поінформувати Департамент соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації про результати відзначення в області Року учасників бойових дій на території інших держав.

4. Департаменту соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації узагальнити надані матеріали та про виконання розпорядження поінформувати обласну державну адміністрацію до 17 березня 2014 року.

Опрос