Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке осуществления координации и контроля деятельности общественных формирований по охране общественного порядка и государственной границы, зарегистрированных на территории города Одессы

Исполком городского совета
Порядок, Решение от 26.09.2013 № 386
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 26.09.2013 р. N 386

Про Порядок здійснення координації та контролю діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, зареєстрованих на території міста Одеси

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішеннями виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 25 вересня 2014 року N 255
,
від 30 жовтня 2014 року N 295

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 26 травня 2016 року N 145)  

Відповідно до ст. 144 Конституції України, статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового статуту громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, описів зразків бланка посвідчення і нарукавної пов'язки члена такого формування", з метою організації тісної взаємодії, налагодження плідної співпраці і здійснення спільної з органами внутрішніх справ та підрозділами Державної прикордонної служби України координації та контролю діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону (далі - громадські формування), які зареєстровані та діють на адміністративній території міста Одеси, виключення випадків необґрунтованого надання посвідчень і нарукавних пов'язок їх членам, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Затвердити Порядок здійснення координації та контролю діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, зареєстрованих на території міста Одеси (додається).

2. Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.08.2012 р. N 378 "Про Порядок здійснення координації та контролю діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, легалізованих на території міста Одеси, та правила видачі посвідчень і нарукавних пов'язок їх членам" вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ільченка М. С.

 

Міський голова

О. Костусєв

Керуюча справами

Т. Герасименко

Опрос