Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неотложных мерах по контролю за надлежащей эксплуатацией торговых площадок и средств передвижной мелко-розничной торговой сети в летний период

Исполком городского совета
Решение от 25.04.2013 № 188
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.04.2013 р. N 188

Про невідкладні заходи щодо контролю за належною експлуатацією торговельних майданчиків та засобів пересувної дрібно-роздрібної торговельної мережі в літній період

Рішення скасовано
(згідно з рішенням Одеської міської ради
 від 18 червня 2013 року N 3520-VI)

Відповідно до ст. ст. 30, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись рішеннями Одеської міської ради від 21.12.2012 р. N 2437-VI "Про бюджет міста Одеси на 2013 рік", від 09.11.2005 р. N 4840-V "Про нову редакцію Методики розрахунку граничних розмірів орендної плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Одеси" (зі змінами), з метою забезпечення надходжень до міського бюджету від оренди комунального майна, що є власністю територіальної громади, у 2013 році, вжиття заходів з припинення стихійного розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків та засобів пересувної дрібно-роздрібної торговельної мережі, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Заборонити установку нових тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Одеси до затвердження виконавчим комітетом Одеської міської ради комплексних схем розміщення тимчасових споруд.

2. Заборонити установку засобів пересувної дрібно-роздрібної торговельної мережі, а саме: автокафе, автокафетеріїв, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи у центральній частині міста Одеси в межах площ: Думської, Катерининської, Театральної та вулиць: Ланжеронівської, Дерибасівської, Рішельєвської (в межах Театральної площі та вулиці Буніна), Катерининської (в межах площі Катерининської до вулиці Буніна); Сабанєєвого мосту, Соборної площі, Міського саду, Приморського бульвару.

Опрос