Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на услуги по содержанию дома и сооружений и придомовой территории, расположенных по адресу: г. Одесса, ул. Тополева, 18, для ООО "Скат"

Исполком городского совета
Тарифы, Решение от 26.01.2012 № 18

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 26.01.2012 р. N 18

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Топольова, 18, для ТОВ "Скат"

Відповідно до пп. 2 п. "а" ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю "Скат" тарифи на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Топольова, 18 (додатки 1 - 11).

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 26 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 11.02.2009 р. N 173 "Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій".

3. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І. І.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в. о. заступника міського голови Орловського А. Й.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос