Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на услуги по содержанию здания и сооружений и придомовой территории, расположенных по адресу: г. Одесса, ул. Раскидайловская, 13, для ОСМД "Содружество"

Исполком городского совета
Тарифы, Решение от 04.04.2012 № 113
действует с 04.04.2012

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 04.04.2012 р. N 113

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 13, для ОСББ "Содружество"

Відповідно до пп. 2 п. "а" ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Встановити об'єднанню співвласників багатоквартирних будинків "Содружество" тарифи на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 13 (додатки 1 - 14).

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 5 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.09.2008 р. N 1073 "Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій" в частині погодження тарифу для будинку по вул. Розкидайлівській, 13 для ОСББ "Содружество".

3. Об'єднанню співвласників багатоквартирних будинків "Содружество" довести це рішення у встановленому порядку до відома відповідних споживачів.

4. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в. о. заступника міського голови Орловського А. Й.

 

Міський голова

О. Костусєв

Т. в. о. керуючої справами

О. Павлова

 

Опрос