Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по организации проведения бесплатного капитального ремонта собственных жилых домов и квартир лиц, имеющих право на такую льготу, а также первоочередном текущем ремонте жилых домов и квартир лиц, имеющих на это право

Исполком городского совета
Положение, Решение от 05.03.2012 № 85
редакция действует с 28.08.2014

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 05.03.2012 р. N 85

Про створення комісії з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
від 28 серпня 2014 року N 189

Відповідно до ст. 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. N 565 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право", виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Створити комісію з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, та затвердити її склад (додаток 1).

2. Затвердити Положення про комісію з організації проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право (додаток 2).

Опрос