Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на услуги по содержанию здания и сооружений и придомовой территории, расположенных по адресу: г. Одесса, ул. Героев Сталинграда, 78, для ЖЭУ ООО "Одеська хутрова фабрика"

Исполком городского совета
Тарифы, Решение от 14.07.2011 № 496

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 14.07.2011 р. N 496

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Героїв Сталінграда, 78, для ЖЕД ТОВ "Одеська хутрова фабрика"

Відповідно до пп. 2 п. "а" ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. N 529 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Встановити ЖЕД ТОВ "Одеська хутрова фабрика" тарифи на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. вул. Героїв Сталінграда, 78 (додатки 1 - 10).

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 31 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 11.02.2009 р. N 173 "Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій".

3. ЖЕД ТОВ "Одеська хутрова фабрика" довести письмово це рішення до відома всіх власників житлових та нежитлових приміщень.

4. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І. І.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Рублю М. В.

Опрос