Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций исполнительного комитета Одесского городского совета

Исполком городского совета
Положение, Перечень, Решение от 24.11.2011 № 658
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 658

Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 12 червня 2014 року N 69

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 27 серпня 2015 року N 272)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 року N 927 "Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій", постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року N 1198 "Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2005 року N 509/А-2005 "Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації", статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 32 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", з метою удосконалення роботи, пов'язаної з техногенно-екологічною безпекою та своєчасним реагуванням на надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціально-політичного характеру, що виникають, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити перелік посадових осіб, які входять до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради (додаток 2).

3. Головою комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради призначити першого заступника міського голови.

4. Інформаційне, методичне та організаційне забезпечення роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради здійснює департамент оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з рішенням
 виконавчого комітету Одеської міської ради від 12.06.2014 р. N 69)

Опрос