Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Молодежном совете при Одесском городском голове и Положения о порядке организации и проведения выборов депутатов Молодежного совета при Одесском городском голове

Городской голова
Распоряжение, Положение от 14.06.2011 № 739-01р
Утратил силу

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2011 р. N 739-01р

Про затвердження Положення про Молодіжну раду при Одеському міському голові та Положення про порядок організації та проведення виборів депутатів Молодіжної ради при Одеському міському голові

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Одеського міського голови
від 19 грудня 2014 року N 1291)

Відповідно до ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою розвитку молодіжного руху в м. Одесі, широкого залучення молоді до вирішення загальноміських проблем:

1. Затвердити Положення про Молодіжну раду при Одеському міському голові (додаток 1).

2. Затвердити Положення про порядок організації та проведення виборів депутатів Молодіжної ради при Одеському міському голові (додаток 2).

3. Управлінню освіти та науки Одеської міської ради (Шупарський В. С.) та управлінню внутрішньої політики департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради (Байжанов А. І.) провести вибори депутатів Молодіжної ради при Одеському міському голові 27 жовтня 2011 року.

4. Вважати такими, що втратили чинність Положення про Молодіжну раду при міському голові та Положення про вибори депутатів Молодіжної ради при міському голові, затверджені розпорядженням міського голови від 27.03.2008 р. N 294-01р "Про створення Молодіжної ради при Одеському міському голові".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О. О.

 

Міський голова

О. Костусєв

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Молодіжну раду при Одеському міському голові

1. Загальні положення

Опрос