Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении налога на недвижимость, кроме земельного участка

Городской совет
Положение, Решение от 08.07.2011 № 796-VI
редакция действует с 21.01.2015

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 08.07.2011 р. N 796-VI

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Одеської міської ради
 від 17 грудня 2013 року N 4193-VI

Дія цього рішення не поширюється на юридичних осіб
(згідно з рішенням Одеської міської ради
 від 21 січня 2015 року N 6258-VI)

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 8, 10, 12, 265, пункту 5 розділу XIX Податкового кодексу України та Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою поповнення доходної частини бюджету міста Одеси, Одеська міська рада вирішила:

1. Встановити з 01.07.2012 року на території міста Одеса податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додається).

2. Доручити управлінню економіки, промисловості та інвестицій Одеської міської ради провести заходи з відстеження результативності цього рішення.

3. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Одеської міської ради з планування, бюджету та фінансів, з законності, правопорядку та реалізації державної регуляторної політики, з економічної, інвестиційної політики та торгівлі, з комунальної власності.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос