Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии для передачи на баланс коммунальным предприятиям объектов жилищно-коммунального назначения, насосных и трансформаторных станций, тепловых пунктов, инженерных сетей тепло-, водо-, электроснабжения и пр.

Исполком городского совета
Решение от 22.12.2011 № 724
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 22.12.2011 р. N 724

Про створення комісії для передачі на баланс комунальним підприємствам об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін.

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
від 28 березня 2013 року N 109)

Відповідно до статті 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", рішення Одеської міської ради від 23.12.2005 р. N 5050-IV "Про делегування повноважень з передачі на баланс (в управління) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Одеси", з метою закріплення за комунальними підприємствами прийнятих до комунальної власності територіальної громади міста об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін., виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Створити комісію для передачі на баланс комунальним підприємствам об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін. та затвердити її склад (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23.03.2010 р. N 126 "Про затвердження складу комісії для передачі на баланс комунальним підприємствам Одеської міської ради об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін.".

Опрос