Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании постоянно действующей рабочей группы по подготовке, разработке и согласованию кредитно-финансовой документации между ЕБРР и Одесским городским советом относительно развития электротранспорта и транспортной сети города Одессы

Городской голова
Распоряжение от 04.08.2011 № 1319-01р
редакция действует с 26.07.2012

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2011 р. N 1319-01р

Про створення постійно діючої робочої групи з підготовки, розробки та узгодження кредитно-фінансової документації між ЄБРР та Одеською міською радою стосовно розвитку електротранспорту та транспортної мережі міста Одеси

Розпорядження знято з контролю як таке,
 що виконане у повному обсязі
(згідно з розпорядженням Одеського міського голови
 від 26 липня 2012 року N 726-01р)

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою подальшого опрацювання питань співпраці з ЄБРР та у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради:

1. Створити постійно діючу робочу групу з підготовки, розробки та узгодження кредитно-фінансової документації між ЄБРР та Одеською міською радою стосовно розвитку електротранспорту та транспортної мережі міста Одеси та затвердити її склад (додається).

2. Робочій групі щоквартально надавати інформацію про свою роботу міському голові.

3. Вважати розпорядження міського голови від 20.02.2008 р. N 129-01р "Про створення робочої групи з підготовки, розробки та узгодження кредитно-фінансової документації між ЄБРР та Одеською міською радою стосовно розвитку електротранспорту та транспортної мережі міста Одеси" таким, що втратило чинність.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос