Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах конкурса социальных проектов для реализации Программы решения приоритетных социальных проблем города Одессы с использованием механизма социального заказа в 2011 году

Городской голова
Распоряжение от 29.04.2011 № 481-01р

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2011 р. N 481-01р

Про підсумки конкурсу соціальних проектів для реалізації Програми розв'язання пріоритетних соціальних проблем міста Одеси з використанням механізму соціального замовлення у 2011 році

Відповідно до пункту 20 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про соціальне замовлення у місті Одесі, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 31.01.2011 року N 285-VІ:

1. Затвердити підсумки конкурсу соціальних проектів для реалізації Програми розв'язання пріоритетних соціальних проблем міста Одеси з використанням механізму соціального замовлення у 2011 році (додаються).

2. Розпорядникам бюджетних коштів, замовникам соціальних замовлень, визначених рішенням Одеської міської ради від 31.01.2011 року N 286-VІ, із змінами, у двотижневий термін укласти соціальні контракти з переможцями конкурсу та забезпечити виконання функцій замовників згідно із Положенням про соціальне замовлення у місті Одесі.

3. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С. М.) забезпечити фінансування витрат на реалізацію соціальних проектів в обсязі, визначеному в додатку до даного розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос