Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке объектов жилищно-коммунального, топливно-энергетического хозяйства и социальной сферы области к работе в осенне-зимний период 2011 - 2012 годов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.04.2011 № 249/А-2011

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.04.2011 р. N 249/А-2011

Про підготовку об'єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років

Відповідно до статті 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та статей 9, 12 Закону України "Про теплопостачання", для забезпечення своєчасної та якісної підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років:

1. Затвердити заходи з підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років (додаються).

2. Покласти персональну відповідальність за своєчасне виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду об'єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери, дитячих дошкільних і навчальних установ, лікувальних закладів населених пунктів області та забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожиті енергоносії на голів райдержадміністрацій та звернути увагу міських голів міст обласного значення, що відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до власних (самоврядних) повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить управління об'єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв'язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню.

3. Утворити регіональний оперативний штаб з підготовки об'єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2011 - 2012 років та затвердити його склад (додається).

4. Доручити головам райдержадміністрацій і керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським головам міст обласного значення:

4.1. Надати Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Одеської обласної державної адміністрації затверджені плани організаційно-технічних заходів та графіки підготовки житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років до 15 квітня 2011 року.

4.2. Забезпечити щотижневе (щосереди до 15 вересня) надання Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Одеської обласної державної адміністрації інформації про підготовку житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років.

4.3. Надати Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Одеської обласної державної адміністрації інформацію про діючі тарифи на житлово-комунальні послуги до 27 травня 2011 року.

Опрос