Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О шефской помощи заведениям для инвалидов и граждан преклонного возраста

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.04.2011 № 234/А-2011

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.04.2011 р. N 234/А-2011

Про шефську допомогу закладам для інвалідів та громадян похилого віку

Відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року N 1066 "Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку", на виконання Доручення Президента України від 17 серпня 2010 року N 1-1/1827, з метою створення належних умов для перебування інвалідів та громадян похилого віку у стаціонарних установах:

1. Закріпити за інтернатними закладами для інвалідів та громадян похилого віку підприємства, установи та організації для надання шефської допомоги (додаються).

2. Рекомендувати керівникам закладів для інвалідів та громадян похилого віку щопівроку до 15 червня та 15 січня інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації про обсяги наданої шефської допомоги.

3. Управлінню у справах преси та інформації Одеської обласної державної адміністрації (Мірошниченко О. В.) забезпечувати висвітлення заходів щодо здійснення шефської допомоги у засобах масової інформації.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації (Маркевич І. В.) щорічно до 25 червня та 25 січня надавати узагальнену інформацію обласній державній адміністрації.

Опрос