Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии законности, мерах по ее укреплению и результатах деятельности органов прокуратуры в городе Одессе в 2010 году

Городской совет
Решение от 28.02.2011 № 415-VI

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 28.02.2011 р. N 415-VI

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури в місті Одесі в 2010 році

Відповідно до пункту 40 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання вимог статті 511 Закону України "Про прокуратуру" про обов'язок прокурора інформувати населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на відповідній території, Одеська міська ради вирішила:

1. Інформацію прокурора міста Одеси Коваленка А. І. про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури в місті Одесі в 2010 році прийняти до відома (додається).

 

Міський голова 

О. Костусєв 

 

ІНФОРМАЦІЯ
про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури в місті Одесі

Відповідно до вимог ст. 511 Закону України "Про прокуратуру" прокурори повинні на відкритому пленарному засіданні відповідної ради, на яке запрошуються представники засобів масової інформації, не менш як двічі на рік інформувати населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на відповідній території.

Виконуючі покладений на прокурора міста законодавством обов'язок, інформую про наступне:

Опрос