Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по проведению новогодних и рождественских праздников

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.12.2010 № 1280/А-2010

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.12.2010 р. N 1280/А-2010

Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят

Відповідно до статей 13, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 12 травня 2010 року N 1100-V "Про обласний бюджет Одеської області на 2010 рік", з метою створення необхідних умов для відпочинку та оздоровлення дітей під час новорічних і різдвяних свят 2011 року:

1. Затвердити заходи, присвячені новорічним і різдвяним святам (додаються).

2. Одеському Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Зінченко М. А.) виділити 203000,00 грн. службі у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації на проведення новорічних та різдвяних свят для дітей за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на Програму подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, згідно з кошторисом (додається).

3. Управлінням Одеської обласної державної адміністрації: освіти і науки (Ткачук А. Л.), у справах сім'ї та молоді (Яковлєв І. П.), Головному управлінню праці та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації (Маркевич І. В.), службі у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації (Швирьова Л. О.) забезпечити участь дітей соціально незахищених категорій у проведенні новорічних і різдвяних свят.

4. Доручити головам районних державних адміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення:

- забезпечити організацію підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят у кожному населеному пункті області;

Опрос