Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения распоряжения Кабинета Министров Украины от 12 июля 2010 года N 1437-р "Об утверждении плана мер по комплексному решению проблем социально-экономического развития гг. Днепропетровска, Донецка, Львова, Одессы и Харькова и перечня приоритетных инвестиционных проектов, нуждающихся в первоочередном финансировании в 2010 - 2012 годах"

Городской голова
Распоряжение от 29.07.2010 № 1502-01р

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.07.2010 р. N 1502-01р

Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2010 року N 1437-р "Про затвердження плану заходів з комплексного розв'язання проблем соціально-економічного розвитку мм. Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси та Харкова і переліку пріоритетних інвестиційних проектів, що потребують першочергового фінансування у 2010 - 2012 роках"

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2010 року N 1437-р "Про затвердження плану заходів з комплексного розв'язання проблем соціально-економічного розвитку мм. Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси та Харкова і переліку пріоритетних інвестиційних проектів, що потребують першочергового фінансування у 2010 - 2012 роках":

1. Заступнику міського голови - начальнику управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради Пруцакову В. В., управлінню економіки, інвестиційної політики та зовнішньоекономічної діяльності Одеської міської ради (Свобода М. І.) забезпечити взаємодію з Міністерством палива і енергетики України в опрацюванні до 31 грудня 2010 року питання стосовно передачі від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до комунальної власності територіальної громади м. Одеси цілісного майнового комплексу публічного акціонерного товариства "Одеська ТЕЦ" (частина 4 пункту 3 розпорядження КМУ).

2. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С. М.), департаменту транспорту та зв'язку Одеської міської ради (Науменко О. М.) забезпечити взаємодію з Міністерством транспорту та зв'язку України в опрацюванні до 31 грудня 2010 року питання щодо збільшення розміру компенсації комунальному підприємству "Одесміськелектротранс" (Кобилянська С. М.) витрат, пов'язаних з перевезенням пільгових категорій громадян, та компенсації міському бюджету втрат доходів від наданих державою пільг із плати за землю підприємствами космічної галузі. Закладам фізичної культури, спорту та іншим (частина 11 пункту 3 розпорядження КМУ).

Опрос