Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций исполнительного комитета Одесского городского совета

Исполком городского совета
Положение, Перечень, Решение от 12.05.2010 № 245
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.05.2010 р. N 245

Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
від 24 листопада 2011 року N 658)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 1998 року N 174 "Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року N 1198 "Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2005 року N 509/А-2005 "Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації", статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 32 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", з метою удосконалення роботи, пов'язаної з техногенно-екологічною безпекою та своєчасним реагуванням на виникаючі надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціально-політичного характеру, у зв'язку зі змінами у керівному складі та апараті Одеської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради (додаток 1).

2. Затвердити перелік посадових осіб комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради (додаток 2).

3. Головою комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради призначити першого заступника міського голови.

4. Здійснення інформаційного, методичного і організаційного забезпечення роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської міської ради покласти на управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської міської ради.

5. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 13.11.98 р. N 1006 "Про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Одеської міської Ради народних депутатів".

Опрос