Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании межведомственной рабочей группы по координации и контролю работы в сфере перевозок пассажиров и их багажа на такси и легковыми автомобилями по заказу в г. Одессе

Городской голова
Распоряжение, Положение от 20.02.2009 № 119-01р
Утратил силу

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2009 р. N 119-01р

Про створення міжвідомчої робочої групи з координації та контролю роботи у галузі перевезень пасажирів та їх багажу на таксі та легковими автомобілями на замовлення у м. Одесі

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Одеського міського голови
 від 20 січня 2011 року N 19-01р

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Одеського міського голови
 від 21 жовтня 2011 року N 1878-01р)

Відповідно до підпункту 20 пункту 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою впорядкування перевезень пасажирів та їх багажу на таксі та легковими автомобілями на замовлення у м. Одесі, підвищення необхідного рівня та якості наданих послуг:

1. Затвердити склад міжвідомчої робочої групи з координації та контролю роботи у галузі перевезень пасажирів та їх багажу на таксі та легковими автомобілями на замовлення у м. Одесі (додаток 1).

2. Затвердити Положення про міжвідомчу робочу групу з координації та контролю роботи у галузі перевезень пасажирів та їх багажу на таксі та легковими автомобілями на замовлення у м. Одесі (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Убірію В. Ш.

Опрос