Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении среднегодовых норм образования твердых бытовых отходов для предприятий непроизводственной сферы г. Одессы

Исполком городского совета
Решение, Нормы от 14.02.2008 № 97

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 14.02.2008 р. N 97

Про встановлення середньорічних норм утворення твердих побутових відходів для підприємств невиробничої сфери м. Одеси

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.01.2006 року N 7 "Про затвердження Норм утворення твердих побутових відходів для населених пунктів України", беручи до уваги звіт Українського науково-дослідного інституту прогресивних технологій у комунальному господарстві ЗАТ "УкркомунНДІпрогрес" "Визначення норм утворення твердих побутових відходів для підприємств невиробничої сфери м. Одеси" та акт про проведення обстеження об'єктів утворення твердих побутових відходів на підприємствах невиробничої сфери м. Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Встановити середньорічні норми утворення твердих побутових відходів для підприємств невиробничої сфери м. Одеси, згідно з рекомендаціями Українського науково-дослідницького інституту прогресивних технологій у комунальному господарстві ЗАТ "УкркоммунНДІпрогрес" (додається).

2. Середньорічні норми утворення твердих побутових відходів ввести в дію з 25.02.2008 року.

3. Вважати такими, що втратили чинність, пункти 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.12.2006 р. N 910 "Про встановлення норм накопичення твердих побутових відходів для об'єктів м. Одеси".

Опрос