Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии для передачи на баланс коммунальным предприятиям Одесского городского совета объектов жилищно-коммунального назначения, насосных и трансформаторных станций, тепловых пунктов, инженерных сетей тепло-, водо-, электроснабжения и др.

Исполком городского совета
Решение от 14.02.2008 № 117
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 14.02.2008 р. N 117

Про затвердження складу комісії для передачі на баланс комунальним підприємствам Одеської міської ради об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін.

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 11 лютого 2009 року N 43)

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", рішення Одеської міської ради від 23.12.2005 р. N 5050-IV "Про делегування повноважень з передачі на баланс (в управління) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Одеси", ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з метою закріплення за комунальними підприємствами Одеської міської ради прийнятих до комунальної власності територіальної громади м. Одеси об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін. виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

Опрос